1. אודות
  2. /
  3. מידע ועדכונים
  4. /
  5. איזה רובוט לניקוי בריכה כדאי לבחור

רובוט לניקוי בריכה

איזה רובוט לניקוי בריכה כדאי לבחור

הדרך הטובה והמהירה ביותר בה תצליחו לשמור על בריכה נקייה היא שימוש קבוע ברובוט ניקוי. חברת כחול בריכות שחייה משווקת רובוטים לניקוי בריכות כך שתוכלו לרכוש את הרובוט כבר במעמד התקנת הבריכה. צוות מקצועי ומנוסה יסייע לכם בבחירת הרובוט המתאים ביותר למבנה הבריכה.

באיזה רובוט לניקוי בריכה כדאי לבחור?

על מנת ליהנות מניקיון יסודי של הבריכה כולה ללא צורך במגע אדם כדאי לבחור רובוט לניקוי בריכה של יצרן מוביל. חפשו רובוטים חדישים עם מיטב הטכנולוגיה בתחום. החברות המובילות בתחום מציגות דגמים חדשים המאפשרים את ניקוי הבריכה ללא התעסקות מיותרת שלכם. משמעות הדבר היא שאתם נהנים מבריכה נקיית תוך מינימום מאמץ.

בחירת רובוט לניקוי בריכה כדאי לבסס גם על שיקולי בטיחות. עליכם לבחור במוצר שעומד בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר. על רובוט לניקוי בריכה לכלול שנאי מותאם מוגן מפני חדירת מים. אל תשלימו את הרכישה מבלי לוודא שהרובוט בו בחרתם בטוח לשימוש בתוך מים. כמו כן, בקשו לקבל הדרכה מקיפה ומפורטת אודות השימוש הנכון ונהלי הבטיחות.

פונקציות הפעלה של רובוטים לניקוי לבריכה:

כל רובוט כולל היום כמה פונקציות על מנת לאפשר ניקוי יסודי של הבריכה ומתן מענה לצרכים משתנים. בכדי להבטיח לעצמכם בריכה נקייה הקפידו לבחור רובוט עם תוכנת סריקה שיטתית המאפשרת כיסוי אופטימלי של כל שטח הבריכה.

מערכת שאיבה חזקה תאפשר את איסוף כל הלכלוך שהצטבר בקרקעית הבריכה. פונקציה מתקדמת של קרצוף והברשה תבטיח ניקיון יסודי ומלא של הקירות והקרקעית. הדגמים החדישים כוללים גם פונקציה של סינון לכלוך המים (הם מצליחים לסנן הכול החל מאבק או חול ועד עלים יבשים ולכלוך גס). רגע לפני שאתם משלימים את הבחירה כדאי לוודא שהרובוט מבצע ניקוי שיטתי יסודי של קו המים ומצליח להסיר את שכבת השומן שמצטברת בקו המים.

הרובוט יהיה פשוט להפעלה כאשר הוא יכלול פטנט המונע את התפתלות הכבל. הרובוטים החדישים פשוטים מאוד להפעלה, אינם דורשים התקנה, קלים לניידות ואינם דורשים שטח אחסון. אם יש לכם שאלות נוספות על אחד הדגמים צרו קשר ותיהנו ממענה אדיב ומקצועי.

 
 

 לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול