1. אודות
  2. /
  3. איך בוחרים חברת בניית בריכות שחייה

איך בוחרים חברת בניית בריכות שחייה

עקב הביקוש העולה להקמת בריכות שחייה בכל רחבי הארץ, פועלות היום בישראל מספר חברות המציעות שירותי בנייה ותחזוקה של בריכות שחייה. על מנת שתצליחו לבחור נכון בחברה מקצועית ואמינה, עליכם לזכור כי בניית בריכות שחייה מהווה מקצוע לכל דבר. על החברה בה תבחרו להיות מקצועית, בעל ניסיון רב, אמינה, וותיקה, מתקדמת מבחינה טכנולוגית ומומלצת. חפשו אחר חברה עם ניסיון ספציפי בהקמת סוג הבריכה בה אתם מעוניינים.

פגישה עם נציג החברה:

הצעד הראשון לקראת בניית בריכות שחייה יהיה תיאום של פגישה עם נציג מקצועי לטובת היכרות ומתן פרטים ראשונים. במהלך הפגישה תלמדו להכיר את האפשרויות העומדות בפניכם, את היתרונות והחסרונות בכל בחירה, את העלויות הצפויות, את דרישות התחזוקה ואת לוח הזמנים הצפוי. את הפגישה הזו תסיימו כאשר אתם יודעים טוב יותר מה אתם רוצים, מה מתאים לכם, מהו התקציב הדרוש ומתי תושלם העבודה. חברת כחול בריכות שחייה מתמחה בתחום בריכות השחייה כך שאתם יכולים לסמוך בראש שקט על נציגי החברה.

תכנון נכון של הבריכה:

ההבדלים בין חברות מקצועיות לבין חובבניות בתחום באים לידי ביטוי בתוצאות. בניית בריכות שחייה המתבצעת על ידי חברה מקצועית, כמו חברת כחול בריכות שחייה, מבטיחה התאמה מלאה בין התוצאות לבין הצרכים והציפיות שלכם. החברה מקפידה על בחירה נכונה של ריצוף למניעת בעיית גבהים, תכנון מיקום הפנסים התת מימיים לשימוש נוח, תכנון של כיוון זרימת המים, התאמת כיסוי בטיחות לבריכה, תכנון חדר מכונות בהתאם לצורך, תכנון תעלות גלישה ועוד.

חפירת הבריכה:

שלב החפירה הוא שלב חשוב מאוד במהלכו קובעים מה יהיה עומק המים ומה יהיה גודל הבריכה. בניית בריכות שחייה עשויות בטון מחייבת הכנת תשתית מקצועית ונכונה בהתאם לתכנית של מהנדס. תכנון נכון של עבודת החפירה הוא המפתח לעבודה מהירה, נוחה, יעילה, בטיחותית ונקייה.

מתי יוצקים את הבטון?

שלב יציקת הבטון מגיע רק לאחר השלמה של בניית התשתית והקמת הצנרת. על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר מקפידה החברה על שימוש בבטון עם תוסף משפר אטימה, יציקה של יציקה אחת שמה, התחלת העבודה עם הבטון רק לאחר קבלת אישור מהנדס למבנה, התחלת העבודה ביציקת הקירות והשלמתה ביציקה של רצפת הבריכה.

 

 

 

טואול - בניית אתרים