1. אודות
  2. /
  3. מידע ועדכונים
  4. /
  5. איפה כדאי למקם בריכות שחייה

איפה כדאי למקם בריכות שחייה

מיקום נכון של בריכות שחייה בשטח הגינה או בשטח המרפסת חיוני להבטחת שימוש בטיחותי ומהנה. עליכם להקפיד לבחור נכון את המיקום בעבור בריכות קבועות ובריכות זמניות. אלו שמציבים את הבריכה במרפסת או על גג הבית נדרשים לוודא כי המבנה אכן חזק מספיק על מנת לעמוד בעומס. כאשר ישנו ספק כדאי להתייעץ עם מומחה בתחום הבנייה שיקבע מהו המשקל אותו מותר לכם להעמיס על המבנה.

מיקום בריכות שחייה על דשא טבעי:

כאשר ממקמים בריכה מתועשת או בריכת גומי על משטח הדשא יש לקחת בחשבון שהדשא באותו אזור ייהרס. הבריכה חוסמת את קרני השמש וגורמת כך להצהבה של הדשא. אם לא תרצו לגרום לנזק למדשאה ויש לכם אפשרות להזיז את הבריכה בסופו של כל יום, כדאי לעשות זאת.

אם אתם מציבים בריכה על משטח דשא סינטטי כדאי להניח משטח גומי מתחת לבריכה על מנת להגן על הדשא. שכבה מבודדת בין הדשא לבין הבריכה תגן על הסיבים של הדשא. גם כאשר ישנה שכבת מגן מומלץ יהיה להזיז את הבריכה מעת לעת.

הצבת בריכות שחייה על משטח קשיח:

מתחת לבריכה אותה מציבים על משטח בטון או משטח קשיח אחר, כדאי להניח יריעה רכה או מזרן ספוג דק. המשטח הרך ימנע מקרים בהם אבן חדה או בורג יגרמו לחור או סדק במבנה הבריכה. אם ילדים משתמשים בבריכה  כדאי להניח סביב משטח נוגד החלקה על מנת לשמור על בטיחותם.

מיקום נכון לניקוז מהיר וקל:

בריכות שחייה יש למקם נכון על מנת להבטיח ניקוז נוח של המים. אם תקפידו לבחור מראש במיקום המאפשר זווית ניקוז מהירה ונוחה תחסכו לעצמכם עבודה רבה בעתיד.

התאמת הבריכה לסגנון העיצוב של הבית:

חברת כחול בריכות שחייה מציעה מבחר דגמים, מידות וסגנונות של בריכות לבית. את הבריכה שלכם תבחרו בהתאם להעדפה אישית, גודל השטח, מאפייני השטח, שיקולי תקציב וסגנון העיצוב של הבית והחצר. כך למשל, בעבור בית בעיצוב כפרי נמליץ על בריכה עגולה עם קווים רכים. אם הבית שלכם מעוצב בסגנון מודרני, תתאים לכם בריכה עם קווים ישרים.

 

 

 

 

טואול - בניית אתרים