בריכות שחייה לחצר – מה הכי משתלם?

מתכננים בניית בריכה חדשה? תכנון נכון הוא המפתח להשגת התוצאות הטובות ביותר תוך מינימום זמן המתנה ומינימום הוצאות. החלטות כמו האם לבחור בבריכה עילית או בריכת שקועה, מידות הבריכה וקבלת רישיונות מתאימים לבניית הבריכה, מחייבות התייעצות עם אנשי מקצועי בעלי ניסיון.

בריכת שחייה עילית:

אלו הן בריכות שחייה מוכנות אותן ניתן לרכוש בכמה מידות וכמה סוגים של חומרי גלם איכותיים יותר ואיכותיים פחות. את הבריכה העילית תוכלו להציב בחצר או להתקין כבריכה שקועה באדמה או בריכה מוקפת ריצוף דק יוקרתי. תוספת של בריכה עילית מעשירה כל חצר ביתית והופכת את עונת הקיץ מהנה יותר.

בניית בריכה עשויה בטון:

השקעה לטווח ארוך המביאה לעלייה משמעותית בשווי הנכס תהיה בניית בריכה עשויה בטון. את בריכות הבטון אפשר להזמין בכל גודל בהתאם לתנאים בשטח, בכל צורה ובמגוון עיצובים. את קרקעית הבריכה ניתן לעצב עם חיפוי פסיפס מרהיב עם תוספת של גופי תאורה. חשוב לציין כי הקמת בריכות בטון מחייבת מעורבות של אנשי מקצוע בעלי ניסיון, קבלת רישיון ועבודות איטום נכונות.

בניית בריכות מתועשות:

תהיה זו בריכה עשויה שלד פלדה עם יציקת בטון בקרקע, איטום הרמטי וציפוי של הבטון באריחי קרמיקה. בריכות אלו מתאימות לחצרות בהן יש מקום לבריכות גדולות.

באיזו חברת הקמת בריכות כדאי לבחור?

חברת כחול בריכות שחייה מתמחה בהקמת בריכות לבתים פרטיים ואתרי נופש קטנים (מתחמי צימרים/וילות נופש). הוותק של החברה, הידע המקצועי והצוות המיומן, מבטיחים שביעות רצון מלאה בכל פרויקט יחד עם בחירה בחומרי גלם איכותיים והקפדה על ביצוע עבודת תכנון יסודית ומקצועית. כדאי שתדעו שישנה חובת קבלת רישיון בנייה מהרשות המקומית בעבור כל הקמה של בריכה שאינה בריכה עילית. כמו כן, ישנה חובת התקנת גדר בטיחות סביב הבריכה.

את החברה בה תבחרו לביצוע הפרויקט תבחרו תוך בחינת הרזומה המקצועי, הוותק, תחומי התמחות, פרויקטים קודמים, מחירים, חוזה העבודה והמלצות של לקוחות קודמים. חברת כחול בריכות שחייה היא המקום בו תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי, עבודה מקצועית בסטנדרטים בינלאומיים ושירותים נוספים כמו מערכות חימום מים, רובוט ניקוי לבריכה ופילטרים.

טואול - בניית אתרים