1. אודות
  2. /
  3. איך מתחילים לבנות בריכות שחייה ביתיות?

איך מתחילים לבנות בריכות שחייה ביתיות?

אם אתם מתכננים הקמת בריכה ביתית הגעתם למקום הנכון. בניית בריכות היא מקצוע לכל דבר. חברת כחול בריכות שחייה מלווה בעבורכם את התהליך מתחילתו ועד סופו תוך מתן מענה מקצועי, אדיב, סבלני ומפורט. נציגי החברה ילוו אתכם לאורך כל הדרך החל משלב התכנון ועד גמר הקמת הבריכה. לקוחות החברה נהנים גם מהדרכה אישית אודות שימוש נכון בבריכה, תפעול מערכות, המלצה על אבזור בטיחות ושימוש ברובוט ניקוי יחד עם מערכת חיטוי מים.

צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בבחירת המיקום האופטימלי בעבור הבריכה, הדגם המתאים, המידות, חומר הגלם, סגנון העיצוב והציוד המתאים.
כחברה מובילה בתחומה, מכירה חברת כחול בריכות שחייה את הטכנולוגיה החדישה ביותר בענף.

בניית בריכות בטון:

בריכה עשויה בטון נחשבת לבריכה הביתית האיכותית והיציבה ביותר. השימוש בחומר כה חזק מבטיח יסודות יציבים ועמידים לעשרות שנים של שימוש. בניית בריכות בטון אפשר לתכנן כמעט בכל מידה תוך התאמה מלאה בין הבריכה לבין נתוני הסביבה. השימוש בבטון מאפשר תכנון מראש של מבנה מדרגות נוח ובטיחותי, שימוש באריחי חיפוי מסוגים שונים (פסיפס, קרמיקה, PVC ועוד). הסירקולציה הטובה שמתאפשרת בבריכות בטון מצמצמת את עלויות התחזוקה והופכת את הבחירה בבריכת בטון משתלמת.

איזו בריכה כדאי לבחור?

בניית בריכה בחצר הבית היא השקעה לטווח ארוך. בהתאם לכך, עליכם להתחיל את התהליך בתכנון מוקפד ומקצועי. את בחירת הבריכה תבססו על הצרכים והציפיות שלכם היום, בעוד שנה וגם בעוד 5 שנים. אם אנכם צופים שימוש ממושך בבריכה במשך מספר שנים, כדאי לבחור בבריכה מתועשת או בריכת גומי על פני בריכה בנויה.

הבחירה בבריכה עשויה בטון מומלצת כאשר צפוי שימוש ארוך טווח בבריכה. מבנה הבטון צפוי לשרת אתכם למשך עשרות שנים. כצעד של תכנון לטווח ארוך כדאי שתדעו כי בניית בריכות מעלה בצורה משמעותית את שווי הנכס. אם אתם מתכננים מכירה או השכרה של הנכס בעתיד, בריכת בטון תהפוך אותו הרבה יותר פופולרי.

רגע לפני שמתחילים בעבודה בקשו את נציגי החברה להסביר לכם על הוצאות התחזוקה הצפויות, הוצאות נלוות, תיקונים צפויים וציוד נדרש. ככל שתדעו יותר על בניית בריכות ועל הצפוי לכם, כך תצליחו לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר.

 

טואול - בניית אתרים