1. אודות
  2. /
  3. מידע ועדכונים
  4. /
  5. בניית בריכות שחייה בחצר

בניית בריכות שחייה בחצר

איך מנקים את המים?

אם חשבתם היום שבריכה ביתית היא הנאה אחת גדולה ללא צורך בעבודות תחזוקה, המשיכו לקרוא ותקבלו מידע ראשוני על פעולות התחזוקה השוטפות הנדרשות. תחזוקת בריכה הכרחית על מנת להבטיח את בריאות המתרחצים ובטיחותם. פעולות התחזוקה מתמקדות בהתאם לכך בעיקר בניקיון של המים ובאבזור של מתחם הבריכה באמצעי בטיחות.

בניית בריכות שחייה יחד עם עבודות תחזוקה שוטפות ניתן לבצע בעזרת חברה מקצועית עם התמחות בתחום. חברת כחול בריכות שחייה מתמחה בבניית בריכות שחייה מכל סוג ושיווק של מערכות ניקוי וחיטוי מים. אם אתם מתעניינים בבניית בריכה חדשה או ברכישת רובוט לניקוי בריכה צרו קשר ותיהנו ממענה מהיר, מקצועי ואדיב.

איך מתחילים את תהליך ניקוי המים?

את תהליך ניקוי הבריכה תתחילו עם הפעלת משאבת המים של הבריכה למשך 10 שעות ברציפות. השלב הבא יהיה הכלרה כאשר רמת כלור תקינה תהיה 1.0 - 3.0 חל"מ (חלקים למיליון). על מנת להבטיח פעולת הכלרה טובה עליכם לוודא רמת חומציות PH של 7.2-7.6 במים. עליכם לבצע בדיקה למים ובהתאם לתוצאות להוסיף את הכימיקלים הדרושים.

עבודה נכונה עם כלור:

אנו אמנם עושים שימוש קבוע בכלור על מנת לשמור על מי הבריכה נקיים ולהבטיח את בריאות המתרחצים בה. אך למעשה, הכלור הוא חומר רעיל ונפיץ. יש להרחיק את מכלי הכלור מהישג ידם של ילדים וממקורות חום ואש. אין לאחסן את הכלור במיקום חשוף לשמש. חל איסור על ערבוב של כמה סוגי מוצרי כלור יחד.

שימוש בכמויות גדולות של כלור או כל כימיקל אחר עלול לגרום לנזקים בריאותיים למתרחצים בבריכה. עליכם להיות אחראים וזהירים במהלך השימוש בכלור. את כמות הכלור קבועים על פי הנחיות משרד הבריאות ובמידת הצורך פונים להתייעצות עם איש מקצוע.

עבודה נכונה עם ציוד מכני לניקוי הבריכה:

רובוט לניקוי בריכה או מטאטא יונק יש להפעיל בהתאם להנחיות היצרן תוך הקפדה על הפעלה זהירה ובטיחותית. פעילות ניקוי שבועית או דו שבועית נדרשת על מנת להבטיח ניקיון יסודי של מתחם הבריכה כולו. אם יש ברשותכם רובוט ניקוי בריכה מתקדם תוכלו לבצע בעזרתו את כל פעולות הניקוי הדרושות לבריכה. אל כל פרויקט בניית בריכות שחייה עם חברת כחול בריכות שחייה ניתן יהיה לצרף רובוט ניקוי מתקדם מתאים.

 

 


 

 

טואול - בניית אתרים