1. אודות
  2. /
  3. בריכת שחייה נגישה לילדים

בניית בריכות שחייה לבתים עם ילדים

בריכה פרטית תהיה אטרקציה מהנה בעבור ילדים בכל הגילאים. פעוטות, ילדים ובני נוער ייהנו מאוד לבלות בבריכה הפרטית במהלך חודשי הקיץ. בניית בריכות שחייה היא ללא כל ספק צעד המביא עמו שיפור באיכות החיים של כל בני הבית. הבריכה תספק תעסוקה רבה לילדים במהלך חופשת הקיץ ואתם ההורים תוכלו לחסוך בהוצאות. במקום לשלם הון בעבור ביקורים בבריכות שחייה עירוניות ופארקים של מים, הילדים יבלו בבריכה הביתית וגם יזמינו חברים.

בריכה בטיחותית לשימוש:

בניית בריכות שחייה מחייבת אתכם בהקפדה על נהלי בטיחות. האחריות לחיטוי המים, ניקוי מתחם הבריכה והרכבת אבזור בטיחות חלה עליכם. כבעלי הבריכה אתם אחראים להתקין סביבה גדר בטיחות גבוהה אותה ילדים לא יוכלו לעבור. על השער שמותקן בגדר להיות נעול במנעול אותו הילדים לא יוכלו לפתוח בעצמם. בהתאם לצורך תתבקשו להוסיף גם גלאי תנועה במתחם הבריכה שמתריע על כניסה אל מתחם הבריכה.

השלב הבא יהיה התקנה של משטחים נוגדי החלקה סביב הבריכה יחד עם מתקני הצללה וגופי תאורה. עליכם לשים לב לסכנות במתחם הבריכה ולאבזר את המתחם בהתאם. חברת כחול בריכות שחייה מתמחה בבניית בריכות שחייה לבתי משפחות. החברה מבצעת הכנה נכונה של השטח, מקפידה על תקני מחמירים של בטיחות ואינה ממהרת להתפשר על פחות מהטוב והבטיחותי ביותר.

ניקוי וחיטוי של המים:

תוך שימוש נכון בכלור ושאר כימיקלים לחיטוי בריכות תקבלו מים נקיים וצלולים. על מנת להבטיח את ניקיון המים יש לבצע בדיקות קבועות לאיכות המים ובהתאם לתוצאות להוסיף כימיקלים. התקנה של משאבה יחד עם מערכת חיטוי למי הבריכה תבטיח מים נקיים. תוספת של רובוט לניקוי בריכות תאפשר את ניקוי הבריכה ללא מאמץ.

אם המים בבריכה ירוקים או עכורים כדאי לבדוק שרמת הכלור תקינה ושהמשאבה עובדת כשורה. במידה וישנם מתרחצים רבים בבריכה ייתכן ונדרשת תוספת של כלור, כדאי לבצע בדיקה למים ולבחון את התוצאות.

תחזוקת בריכות שחייה ביתיות תוכלו לבצע בעצמכם או בעזרת חברה מקצועית. אם אין לכם פנאי או יכולת לתחזק בעצמכם את הבריכה, שירותי מפעיל בריכה מוסמך הם הדרך להבטיח בריכה נקייה ובטיחותית לשימוש.

 

 

  

 

טואול - בניית אתרים