1. אודות
  2. /
  3. אביזרים וכימיקלים
  4. /
  5. בריכות עם רצפה צפה

בריכות עם רצפה צפה


בריכות שחיה עם רצפה צפה – גאונות של המצאה!

פעם היו בעלי בריכות שחיה צריכים לטרוח הרבה. כדי לכסות את שטח הבריכה ולשמור על נקיונה היה צריך לפרוש עליה כיסוי כל יום מחדש, וזה היה קשה. היום ניתן באמצעות רצפה צפה מתרוממת, לשמור על רצפה אסטטית ועל בטיחות.

 

בריכות שחייה

כל מי שמפעיל  בריכות שחייה  יודע כי אחד הדברים הכי חשובים והכי קשים ליישום הוא שמירה על הגינה. חשוב לכסות את המים מדי ערב, ולא להותיר אותם חשופים, מדובר בפעולת חובה שכל אחד צריך להקפיד.

כיסוי ידני הוא בלתי אפשרי וגם מכביד מאד, היום ניתן בעזרת רצפה צפה מתרוממת לשמור על המים נקיים וגם לסגור את הבריכה בקלות.

 

מהי רצפה צפה מתרוממת?

מדובר בסגירה של הבריכה בצורה אוטומטית והרמטית על ידי משטח חלק בגודל הבריכה. המשטח מותקן על גבי זרוע חשמלית, וניתן להרים ולהנמיך אותו על פי בחירה. אפשר להוריד את הרצפה לחלוטין ולחשוף את המים למתרחצים, ניתן להגביה את המשטח מעט כדי ליצור גובה רצוי למים (עבור ילדים קטנים, למשל), וניתן לכסות עם המשטח את פני הבריכה לחלוטין. המשטח מכסה היטב את הבריכה ומהווה סגירה טובה. הוא מונע חדירה של מזהמים, חרקים ושאר חלקי פסולת שעלולים לחדור פנימה.

כך מצליחים בקלות לפתוח את הבריכה ולסגור, להחליט מתי רוצים להשתמש בה ומתי מחליטים לנעול.

 

יתרונות של רצפה צפה מתרוממת

התקנה של  רצפה צפה מתרוממת  בתוך בריכות שחייה היא לא רק נוחה וקלה, היא גם הרבה יותר משתלמת:

  • יופי מקורי – הרצפה מעוצבת ומוסיפה עיצוב יצירתי לבריכה, מתקבל מראה מרהיב על גבי רצפת הבריכה שמוסיף לה הרבה יופי.
  • כושר עמידות – הרצפה המתרוממת עשויה מתכת על חלד, היא אינה מחלידה ולא נשחקת עם השנים. ניתן להנות ממנה לאורך זמן ללא בלאי רציף.
  • רצפה שימושית – כאשר הבריכה סגורה עם רצפה צפת מתרוממת, היא יציבה דיה. ניתן להשתמש בשטח זה לכל מטרה אחרת ולא להיות מוטרדים ממה שמתרחש מתחת לפני השטח... כך ניתן להשתמש באותו חדר למטרת אירוח וכדומה, בזמן הרצוי פותחים את הבריכה ובזמן אחר משתמשים בחדר בהנאה.
  • ללא מאמץ – קל להפעיל את המנגנון של רצפה צפה מתרוממת על גבי בריכות שחייה, מדובר במערכת אוטומטית שאין צורך לטרוח הרבה על מנת לפתוח ולסגור אותה. אי אפשר להשוות את העבודה הקשה שהיתה בעבר, כאשר העובדים היו צריכים לטרוח כדי להניח כיסוי על גבי הבריכה, היום הכל נעשה פשוט וללא מאמץ, פשוט לוחצים על הכפתור והמנגנון נכנס לפעולה.
  • מגוון מידות וגדלים – ניתן להזמין רצפה צפה מתרוממת במגוון גדול של מידות וגדלים כל שטח רצוי מתאים למטרה הזו וממילא אפשר להזמין אותה גם לבריכות ילדים, לאמבטיה פרטית או לבריכות ציבוריות גדולות.
טואול - בניית אתרים