חיפוש :

בניית בריכות שחייה ביתיות

בריכות שחייה ביתיות - מדריך למתחילים


אם אתם עומדים לקראת הגשמת החלום על הקמת בריכת שחיי ביתית פרטית הגעתם למקום הנכון. כאן תוכלו לקבל מידע שימושי שיוביל אתכם לקבלת ההחלטה הטובה ביותר והגשמה מהירה של החלום. בריכות שחייה ביתיות הפכו בשנים האחרונות פופולריות בקרב בעלי בתים פרטיים. התרומה של הבריכה לשווי הנכס הופכת את הקמתה להשקעה נבונה לטווח ארוך.

מחירים של בריכות שחייה ביתיות נעים בין כמה אלפי שקלים ועד מאות אלפי שקלים. המחיר נקבע בהתאם לגודל של הבריכה, לתנאים בשטח ולסוג הבריכה בו תבחרו. הקמה של בריכות בטון כרוכה בעלויות גבוהות יותר בהשוואה לסוגים אחרים של בריכות ביתיות.

עלויות תחזוקת הבריכה:

בריכות שחיה ביתיות מכל סוג זקוקות לתחזוקה. רגע לפני שאתם ממהרים להתחיל בפרויקט כדאי שתכירו את הוצאות התחזוקה הצפויות לכם. על מנת ליהנות מהבריכה תוך שמירה על בריאות המתרחצים ובטיחותם, יש להקפיד על ניקוי הבריכה, ניקוי המים, התקנה של גדר בטיחות. בעלי ניסיון מספרים על עלויות חשמל ועלויות תחזוקה המסתכמות ב-500 שקלים עד 800 שקלים בכל חודש.

איזו בריכה הכי מתאימה לכם?

השלב הראשון לתכנון הבריכה יהיה בחירת מיקום, בחירת גודל הבריכה ובחירת עומק הבריכה. את 3 ההחלטות הללו תקבלו בהתאם לאופי השימוש העתידי בבריכה. אם הבריכה מיועדת לשימוש של ילדים, שימוש של קשישים או אתר נופש, כדאי לקבוע עומק מים רדודים בעבור רוב שטח הבריכה. אם מדובר בבריכה המיועדת לשחייה, הבחירה הנכונה תהיה מבנה מלבני, צר ועמוק יותר.

הגודל הסטנדרטי בו בוחרים רוב האנשים הוא 5 מטרים על 10 מטרים. עומק המים נע בין 80 סנטימטרים בעבור מים רדודים ועד 2.4 מטרים בעבור מים עמוקים. את גודל הבריכה ועומק הבריכה יש להתאים למאפיינים של השטח. התייעצות עם איש מקצוע היא הדרך בה תוכלו לנצל את השטח העומד לרשותכם בצורה הטובה ביותר.

הקמת בריכות שחיה ביתיות היא המקצוע של חברת כחול בריכות שחייה. החברה פעילה בתחום החל משנת 1993. כחברה וותיקה ומקצועית הפכה חברת כחול לחברה מובילה ומבוקשת בתחומה. ידע מקצועי וצוות מומחים ייחודי הם שמבטיחים לכם את התוצאות הטובות ביותר. אם אנכם מעוניינים להתפשר על לוח הזמנים, על איכות חומרי הגלם או על איכות התוצאות, חברת כחול היא הבחירה הנכונה. לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול