בריכות שחייה בנויות

יתרונות וחסרונות

חברת כחול בריכות שחייה מחלקת את הבריכות המתועשות לשתי קטגוריות עיקריות : בריכות עם שלד עשוי קירות פלדה ובריכות עם שלד עשוי טרמופלסט (סוג של פלסטיק). הבחירה בשלדת פלדה מומלצת במקרים בהם צפוי שימוש רב בבריכה יחד עם תנועתיות רבה בקרקע. בריכות שחייה בנויות מתועשות עם שלדת פלדה מחזיקות מעמד למשך עשרות שנים ומהוות נכס של ממש. שלדת הפלסטיק תהיה גם כן עמידה לשנים רבות אך היא מתאימה יותר לפעילות מעטה.

יתרונות של בריכות מתועשת:

תהליך ההקמה של בריכות שחייה מתועשות יהיה קצר ומהיר. בתוך כ-7 ימים תוכלו כבר ליהנות מהבריכה החדשה שלכם. העלויות של הקמת הבריכה תהיינה נמוכות בצורה משמעותית בהשוואה אל בריכות בטון. שיטת הבנייה המודרנית מאפשרת לכם להזמין בריכות שחייה בנויות מתועשות בהתאמה אישית (מידות, גודל, עיצוב, ציפוי, צורה).

למי זה מתאים?

בריכות שחייה מתועשות ניתנות להתקנה בגינות של בתים פרטיים, מתחמי צימרים או וילות נופש, פנטהאוזים, דירות קרקע. חברת כחול בריכות שחייה מציעה מבחר גדול של סגנונות ואפשרויות עיצוב. ניתן למקם את הבריכה על הקרקע או כבריכה שקועה באדמה.

חסרונות של בריכה מתועשות:

הכול מסכימים כי היתרונות עולים על החסרונות, אך לא נוכל שלא לציין את הצורך בהחלפת חלקה הפנימי של הבריכה אחת למספר שנים. על מנת להאריך את חיי הבריכה יש להקפיד על שימוש נכון בהתאם להנחיות היצרן ועל תחזוקה נכונה של הבריכה עם ציוד מתאים.

תחזוקה שוטפת של בריכות שחייה:

אין זה משנה באיזו בריכת שחייה בחרתם, כל סוגי הבריכות ידרשו מכם תחזוקה שוטפת אותה עליכם לקחת בחשבון. התחזוקה השוטפת הבסיסית המומלצת בעבור בריכות כוללת מערכת לחיטוי המים, רובוט לניקוי הבריכה, משאבת סינון, תאורה, כיסוי, אביזרים נוגדי החלקה ובחלק מהמקרים גם גדר בטיחות. הוצאות התחזוקה של בריכות השחייה הן הוצאות חודשיות שוטפות. כדאי מראש לבחון את העלויות הצפויות ולהחליט בהתאם.

נציין כי האחריות לתחזוקת הבריכה חלה עליכם בלבד. הרשויות המקומיות ומשרד הבריאות אינם מפקחים על רמת הניקיון או רמת הכימיקלים במים. על מנת לסייע לכם, משרד הבריאות הגדיר פרמטרים לתחזוקה שוטפת נכונה של בריכות פרטיות ביתיות.

 

 

טואול - בניית אתרים