1. אודות
  2. /
  3. בריכת שחייה חדשה לבית

בריכת שחייה חדשה לבית

מתכננים הקמת בריכה שחייה? אתם זקוקים לצוות מקצועי ומיומן שילווה וינחה אתכם החל מהשלבים הראשונים ועד לשלב בו אתם כבר ממלאים את הבריכה בנויה החדשה שלכם במים. ייעוץ ותכנון מקצועיים נדרשים בפרויקט כה מורכב. עם צוות מקצועי ומיומן לצדכם תקבלו הסברים על כל שלב ותצליחו להקים בדיוק את הבריכה שאתם רוצים וצריכים. בגמר העבודה תקבלו הדרכה מלאה בנוגע לתפעול שוטף נכון של כל המערכות. 

בריכת שחייה בנויה היא מבנה קבוע שלא ניתן להזיז כך שעליכם לבחור נכון את המיקום האופטימלי ביותר. הצוות המקצועי בוחן את השטח וקובע היכן כדאי למקם את הבריכה ואת חדר המכונות, איזה אבזור בטיחות נדרש, אלו פתרונות מתקדמים קיימים ואיך רצוי לנהל את התקציב. 


בריכת שחייה מלבנית – הבחירה הפופולרית

הצורה המלבנית היא הפופולרית ביותר בתחום. הסיבות לכך הן נוחות, עלויות ותנאי השטח. המידות של הבריכה נקבעות על פי התנאים בשטח. תוכלו לדעת איזו בריכה אפשר וכדאי לבנות אצלכם בחצר רק לאחר שתתייעצו עם איש מקצוע. 


איך מנקים ומחטאים את המים?

ניקיון וחיטוי של המים נדרשים לשמירה על הבריאות של המתרחצים. את הבריכה נהוג למלות בתחילת העונה. שימוש נכון בציוד ניקיון וחיטוי יבטיח שהמים יישארו נקיים. כבר בשלב הבנייה של הבריכה יותקנו פילטרים לסינון של המים. החיטוי של המים מתבצע באמצעות מלח מומס או טבליות כלור. לניקוי הקרקעית של הבריכה תרכשו רובוט ניקוי או סט של כלים לניקוי ידני. כל בריכה שתתקינו או תבנו בחצר זקוקה לתחזוקה שוטפת, קחו זאת בחשבון. 


התקנת משאבה לבריכה

כל בריכת שחייה זקוקה גם למשאבה ומסנן חול. המשאבה חיונית לשמירה על ניקיון המים ובריאות המתרחצים. את המשאבה נהוג להתקין במהלך הבנייה כאשר אחת למספר שנים נצטרך להחליף את הפילטר. התקנה של משאבות חום נחוצה לחימום מי הבריכה. משאבות החום שמותקנות בבריכות דומות למשאבות שמותקנות במזגנים. החימום של המים מתאים לטמפרטורה בעונות מעבר. 


אלו תוספות נוספות צריך?

גופי תאורה נחוצים בכל בריכה. את מספר גופי התאורה נקבע בהתאם לגודל של הבריכה והתאורה הקיימת במתחם. לא נוכל לסיים מבלי להמליץ על רכישת כיסוי לבריכה. הכיסוי נדרש לשימוש בטיחותי בבריכה. רצוי לכסות כל בריכת שחייה שלא נמצאת בשימוש. 


טואול - בניית אתרים