1. אודות
  2. /
  3. מידע ועדכונים
  4. /
  5. מאמרים

חיפוש :
בריכות מכל הסוגים זקוקות לתאורה. התקנת תאורה לבריכות שחייה מתייחסת לפנסים שמותקנים בתוך הבריכה על הדפנות ולא לגופי תאורה שמותקנים בחצר סביב הבריכה.
ניקוי שוטף של בריכת השחייה הכרחי להבטחת שימוש בטיחותי ובריא. אם לא תקפידו לנקות ולחטא את הבריכה לא תוכלו להשתמש בה. רובוט לניקוי בריכה הוא תוסף שהופך את ניקוי הבריכה לפעולה פשוטה שלא דורשת מכם מאמץ.
תחזוקה נכונה של בריכות שחייה ביתיות הכרחית לשמירה על בריאות המתרחצים ומניעת תקלות. אם תדעו בחור נכון בציוד איכותי וחיוני תצמצמו את ההוצאה החודשית.
מתכננים הקמת בריכה אצלכם בבית? אם תעשו את זה נכון תיהנו משיפור משמעותי באיכות החיים. בריכה היא תוספת נהדרת לכל בית ואנחנו כאן בשביל להדריך ולעזור.
אם חשבתם עד היום שתוספת של בריכות שחייה מיועדת רק לבתים עם ילדים – הגיע הזמן שתכירו עולם חדש של אירוח, מסיבות בריכה, שחייה ואורח חיים בריא יותר.
תוספת של בריכה ביתית עתידה לשפר את איכות החיים שלכם. עם בריכה פרטית משלכם תוכלו לפתוח כל יום בשחייה ולבלות זמן איכות עם הילדים והחברים מבלי לצאת מהבית. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת היום בניית בריכות שחייה ביתיות ללא יציקת בטון במחירים שווים לכל כיס.
אם אתם מעוניינים בבריכה העמידה ביותר - בריכת בטון מחזיקה מעמד עשרות שנים ללא שחיקה. בניית בריכות מבטון מאפשרת בחירה חופשית (בהתאם לתנאים בשטח) של הצורה, העומק והמידות. אתם בוחרים בריכה עגולה, מלבנית, מרובעת או בצורת אליפסה.
בעבר החלום על מגורים בבית עם בריכה היה שמור רק לעשירים. כיום, בניית בריכות הפכה הרבה יותר נגישה כך שאנו פוגשים בריכות בבתים פרטיים רבים. הבריכות הפרטיות אינן אחידות, כל אחד בוחר בעצמו את המידות, העומק והצורה.
שימוש ברובוט לבריכה הפך בשנים האחרונות נפוץ מאוד. תוך השקעה חד פעמית תוכלו לרכוש רובוט לבריכה לשנים ארוכות של בריכה נקייה בקלי קלות. הרובוטים החדשים מתבססים על טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת ניקוי יסודי מאוד של הבריכה כולה ללא מגע אדם.
נציין כי בריכות שחיה עיליות ניתן יהיה להתקין כבריכות שקועות באדמה יחד עם ריצוף דק יוקרתי הסובב אותן. לקבלת פרטים נוספים על אפשרויות התקנה של בריכות עיליות עשויות פלסטיק בחצר שלכם צרו קשר.
מחירים של בריכות שחייה ביתיות נעים בין כמה אלפי שקלים ועד מאות אלפי שקלים. המחיר נקבע בהתאם לגודל של הבריכה, לתנאים בשטח ולסוג הבריכה בו תבחרו. הקמה של בריכות בטון כרוכה בעלויות גבוהות יותר בהשוואה לסוגים אחרים של בריכות ביתיות.
חברת כחול בריכות שחייה מביאה עמה ידע מקצועי ומומחיות ייחודית. מיטב אנשי המקצוע בתחום מועסקים בחברה ומשתתפים בפרויקטים ,את החברה מנהל גורם מוסמך מטעם משרד הבריאות.
חברת כחול בריכות שחייה מתמחה בהקמת בריכות לבתים פרטיים ואתרי נופש קטנים (מתחמי צימרים/וילות נופש). הוותק של החברה, הידע המקצועי והצוות המיומן, מבטיחים שביעות רצון מלאה בכל פרויקט יחד עם בחירה בחומרי גלם איכותיים והקפדה על ביצוע עבודת תכנון יסודית ומקצועית.


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול