1. אודות
  2. /
  3. מידע ועדכונים
  4. /
  5. מאמרים

חיפוש :
שימוש ברובוט לבריכה הפך בשנים האחרונות נפוץ מאוד. תוך השקעה חד פעמית תוכלו לרכוש רובוט לבריכה לשנים ארוכות של בריכה נקייה בקלי קלות. הרובוטים החדשים מתבססים על טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת ניקוי יסודי מאוד של הבריכה כולה ללא מגע אדם.
נציין כי בריכות שחיה עיליות ניתן יהיה להתקין כבריכות שקועות באדמה יחד עם ריצוף דק יוקרתי הסובב אותן. לקבלת פרטים נוספים על אפשרויות התקנה של בריכות עיליות עשויות פלסטיק בחצר שלכם צרו קשר.
מחירים של בריכות שחייה ביתיות נעים בין כמה אלפי שקלים ועד מאות אלפי שקלים. המחיר נקבע בהתאם לגודל של הבריכה, לתנאים בשטח ולסוג הבריכה בו תבחרו. הקמה של בריכות בטון כרוכה בעלויות גבוהות יותר בהשוואה לסוגים אחרים של בריכות ביתיות.
חברת כחול בריכות שחייה מביאה עמה ידע מקצועי ומומחיות ייחודית. מיטב אנשי המקצוע בתחום מועסקים בחברה ומשתתפים בפרויקטים ,את החברה מנהל גורם מוסמך מטעם משרד הבריאות.
חברת כחול בריכות שחייה מתמחה בהקמת בריכות לבתים פרטיים ואתרי נופש קטנים (מתחמי צימרים/וילות נופש). הוותק של החברה, הידע המקצועי והצוות המיומן, מבטיחים שביעות רצון מלאה בכל פרויקט יחד עם בחירה בחומרי גלם איכותיים והקפדה על ביצוע עבודת תכנון יסודית ומקצועית.


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול