בטיחות בבריכה ביתית

הקפדה על כללי בטיחות חיונית לצמצום הסכנה. שימו לב, התקנת בריכה ביתית מכל סוג מחייבת אתכם בהקפדה על נהלי בטיחות מחייבים. אתם נדרשים להשגיח על הילדים היטב בכל רגע, לוודא שכל המשתמשים בבריכה מקפידים על נהלי הבטיחות ולרכוש את כל האביזרים הדרושים לבטיחות הילדים. לידיעתכם על פי ארגון בטרם כל ילד מחויב בהשגחת מבוגר בכל זמן שהותו בבריכה  ואף ילדים שאינם יודעים לשחות חייבים בהשגחה צמודה בסביבת מים
כללי בטיחות בבריכה ביתית
1. אין לאפשר כל שימוש של הילדים בבריכה ללא השגחה צמודה.
2. גם אם התקנתם משטחים נוגדי החלקה סביב הבריכה אין לרוץ סביבה. 
3. אל תאפשרו קפיצה אל תוך הבריכה היות ורגע אחד של הנאה עלול להסתיים בפציעה קשה. 
4. התקינו סולם לבריכה על מנת לאפשר יציאה וכניסה קלה. בבריכה מתועשת ניתן גם להתקין מדרגות על פי הדרישה.
5. הרכבה, פירוק וכל שאר פעולות התחזוקה יבוצעו על ידי מבוגר אחראי בלבד. 
6. אין לאפשר שימוש בבריכה תחת השפעת סמים או אלכוהול. 
7. למדו את ילדיכם לשחות, ניתן להתחיל כבר בגיל 4 ואפילו קודם. אך זכרו, ילד שלמד שחיה אינו שחין מקצועי עדיין חשוב להשגיח עליו בכל זמן שהיתו במים.
התקנת כיסוי לבריכה ביתית
בכל רשימת נהלי בטיחות בבריכה ביתית תמצאו במיקום גבוה את הדרישה לכיסוי עמיד. הכיסוי נועד למנוע כניסה של ילדים, בעלי חיים ולכלוך את הבריכה. על הבריכה להיות מכוסה בכל זמן בו היא אינה נמצאת בשימוש. פרט לכיסוי נמליץ גם לגדר את אזור הבריכה ולהתקין בו שער עם מנעול. 
איזו בריכה נחשבת לבטיחותית ביותר?
עשו לעצמכם כלל לבחור תמיד במוצרים איכותיים שעברו בדיקות בטיחות. תנו עדיפות לבריכות שמיוצרות על ידי יצרנים מוכרים. החברות האמינות משתמשות בחומרי גלם איכותיים שמבטיחים שימוש ארוך טווח. שימו לב למידות של הבריכה ולעומק המים. אם אתם מתקינים את הבריכה על גג מבנה או במרפסת חשוב לוודא שהמבנה אכן מסוגל לשאת את המשקל של הבריכה והמים. 
בטיחות בבריכה ביתית במהלך שחייה לילית
אחד היתרונות הבולטים של הבריכות הביתיות הוא החופש להשתמש בה בכל רגע נתון. רחצה לילית בבריכה ביתית תהיה סיום נפלא לכל יום עבודה מעייף או יום קיץ חם. נהלי בטיחות בבריכה ביתית בשעות הערב מתייחסים להתקנת תאורה מתאימה סביב הבריכה. עליכם להקפיד להאיר את הסולם, השטח שסביב הבריכה וכל אזור אחר שעלול להוות סכנה. 


לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול