1. אודות
  2. /
  3. פרויקטים
  4. /
  5. בניית בריכות מבטון

בניית בריכות מבטון

קיימת אופציה גם לבריכת בטון בצורת לב או גיטרה. להשלמת העיצוב תבחרו טייח צבעוני, אריחי קרמיקה מעוצבים, אבנים טבעיות, חלוקי נחל ואפילו עיצוב שמשלב עץ טבעי. 

היתר בנייה בעבור בניית בריכות מבטון

רגע לפני שאתם ממהרים להתחיל בחפירות וביציקת הבטון, הצעד הראשון לקראת בריכת בטון משלכם הוא הגשת בקשה לקבלת היתר בנייה. בניית בריכות מבטון נחשבת כהקמה של מבנה קבוע ובהתאם נדרש אישור מטעם הרשות המקומית. בכדי להשלים במהרה את קבלת האישור כדאי להגיש את הבקשה באמצעות חברה מקצועית שמכירה היטב את התקנות והנהלים בכל רשות מקומית. הגשת הבקשה תכלול תכנית בנייה מסודרת חתומה על ידי אדריכל ויועץ בטיחות לבריכות שחייה.
 

כמה עולה להקים בריכת בטון?

לא קיים היום מחירון אחיד בעבור בניית בריכות מבטון היות וכל בריכה מתומחרת בנפרד. המחיר נקבע בהתאם למידות, לחומרי הגלם שנבחרו ולתוספות. בניית בריכות מבטון אפשרית בתקציב מוגבל של 100,000 ₪ ומגיעה עד עלויות של 800,000 במקרים של תקציב לא מוגבל. ככל שהבריכה יותר גדולה או עמוקה נדרשת עבודה ממושכת יותר והמחיר יהיה בהתאם. בריכות עמוקות זקוקות לחפירה עמוקה וחיזוק עם כלונסאות ויציקות בטון. 
שלבים בפרויקט בניית בריכת בטון
1. בניית תכנית עבודה עם מהנדס ויועץ בטיחות
2. חפירה של הבריכה בהתאם לתכנית העבודה וההיתר שניתן
3. קדיחת כלונסאות לתמיכה חזקה במבנה
4. הכנת תשתיות ביוב וחשמל
5. יצירת שלדת הבריכה עם עץ וברזל
6. יציקת שכבת בטון דקה ודלילה להנחת התשתיות (צנרת, מתקני חימום מים, תשתית לכיסוי בטיחות ועוד)
7. יציקת שכבת בטון עבה 
8. בדיקת הצפה להבטחת איטום מלא 
9. עבודות גימור וחיפוי

 שימו לב, קיים תקנון לבניית בריכות בטון ועליכם לעמוד בכל התנאים לקבלת היתר בנייה. ליווי של הפרויקט עם צוות מקצועי מבטיח קבלת היתר מהיר, איטום מלא של הבריכה, שימוש בטיחותי ושנים רבות של הנאה. 

טואול - בניית אתרים