יתרונות בריאותיים לשחייה

שחייה ידועה כפעילות גופנית חיונית לחיזוק השרירים, הפחתת מספר תאי השומן ושמירה על משקל תקין. המים מהווים התנגדות עקבית לשרירים כך שהשחייה מפתחת גם את השרירים וגם סיבולת לב ריאה. אם תקפידו לשחות על בסיס קבוע תיהנו מיתרונות בריאותיים שבאים לידי ביטוי גם בשיפור מצב הרוח. 
הזדמנות לאימון גופני מלא
בכל פעם בה אנחנו שוחים הגוף מפעיל את כל השרירים. שחייה חובבנית שמתבצעת למטרה הנאה מהווה פעילות גופנית מקיפה. שגרה קבועה של שחייה יומיומית בבריכה ביתית תורמת לחיזוק השרירים יותר מכל פעילות ספורט אחרת שתבצעו בבית. במהלך השחייה אנחנו מפעילים את שרירי הזרועות, הגב, הבטן, הצוואר והרגליים. 
שמירה על משקל תקין
הכול מסכימים ששחייה היא אמצעי לשמירה על משקל גוף תקין. הפעילות במים נחשבת למהנה וקל להתמיד בה. אם אתם מתקשים להתמיד באימונים של ריצה או אירובי תגלו שדווקא בשחייה קל לכם להתמיד. המים מרעננים את הגוף והנפש, ממלאים אתכם באנרגיה ומשפרים את מצב הרוח. בריכה ביתית היא ללא כל ספק המפתח לשמירה על אורח חיים בריא. 
שימו לב, בשחייה אפשר לשרוף יותר מ-200 קלוריות ב-30 דקות של פעילות. כמות הקלוריות שאתם שורפים בכל אימון שחייה נקבעת על פי האינטנסיביות של האימון. 10 דקות של שחיית חזה ישרפו בעבורכם כ-60 קלוריות. 10 דקות של שחיית גב ישרפו כ-80 קלוריות. 
חיזוק של השרירים
אי אפשר לסקור יתרונות בריאותיים לשחייה מבלי להדגיש את חיזוק השרירים. כאשר משווים בין שחייה לבין פעילות גופנית אחרת מגלים ששחייה אפקטיבית יותר. מאמני הכושר כולם מסכימים שאימוני שחייה הם הדרך הטובה ביותר לבנייה מהירה של גוף שרירי וחזק. שימו לב, שחייה מומלצת בכל הגילאים עם דגש על גיל הזהב. נשים בגיל המעבר נעזרות בשחייה לחיזוק העצמות. 
פעילות גופנית שמצמצמת את הסיכון למחלת לב
אימוני שחייה משפרים את הפעילות של הלב ומחזור הדם. התמדה באימוני שחייה תפחית את לחץ הדם ותחזק את הלב. אימון שחייה יומי של 30 דקות צפוי לצמצם את הסיכויים להתפתחות של מחלת לב. יתרונות בריאותיים לשחייה מתבטאים גם בהפחתת סימפטומים של מחלת האסטמה. לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול