משטח רביצה בבריכה

לא כל אחד חייב בביתו משטח רביצה , מתכננים התקנת בריכה פרטית אצלכם בבית? יש לנו בשבילכם עצות זהב שעתידות לסייע לכם לבחור נכון. על הבריכה להתאים לתנאי השטח, למספר המשתמשים, לגילאים ולהעדפה האישית שלכם. עליכם לקבוע האם להתקין בריכה עמוקה לשחייה או בריכה רדודה שמתאימה לילדים. התקנת משטח רביצה בבריכה היא הדרך בה תצליחו להתאים בריכה עמוקה גם לשימוש של ילדים או מבוגרים שנהנים לשבת במים. 
מה הוא משטח רביצה? כשמו כן הוא, משטח הרביצה הוא השטח הצמוד למדרגות הכניסה לבריכה, המאפשר רביצה בשכשוך במי הבריכה, מאפשר כניסה של חצי גוף מים. ומהנה מאוד. מתאים לשיזוף וגם לשכשוך עם ילדים
מה היתרון הגדול בהקמת בריכה ביתית?
ההשקעה הרבה שמתלווה להקמת בריכה ביתית מצדיקה את עצמה רק כאשר התוצאה הסופית תואמת את הצרכים והציפיות שלכם. אל תמהרו לבחור בדגם מסוים או לאשר את תכנית הבנייה מבלי לוודא שבחרתם נכון את עומק המים, את המידות, את המיקום ואת הצורה. תוספות כמו משטח רביצה בבריכה מבטיחות אפשרות של מים רדודים בתוך בריכה שנחשבת לעמוקה. עם משטח רביצה בבריכה אפשר להתקין בריכה עמוקה גם בבתים עם ילדים.
איזו בריכה מתאימה לי?
אם אנכם בטוחים באיזו בריכה לבחור – זה הזמן להתייעצות עם אנשי מקצוע. הדגישו בפני הצוות המקצועי האם מדובר בבריכה שמיועדת בעיקר לבילוי של ילדים או בריכה בה אתם מבקשים לבצע אימוני שחייה יומיומיים. בהתאם לתנאים בשטח הצוות יידע להמליץ על בריכה מתאימה תוך הצגת היתרונות והחסרונות. 
העומק של המים
אם הבריכה עתידה לשמש בעיקר לבילוי משפחתי עם הילדים, כדאי לבחור בריכה גדולה שאינה בהכרח עמוקה במיוחד. בריכה רדודה אידאלית בעבור בתים עם ילדים ואתרי נופש. המים הרדודים מגיעים עד עומק של  בין 1.6-1.2 מטר. אם תרצו לשלב בין שני העולמות ולהתקין בריכה עמוקה שמתאימה גם לילדים וגם לרביצה במים – עם משטח רביצה בבריכה זה אפשרי. לפי בחירה שלכם ניתן להתקין בריכות שחייה ביתיות גם בעומק של 2 מטרים. 
תוספות חיוניות לבריכות שחייה ביתיות
1. משטחים נוגדי החלקה סביב הבריכה
2. כיסוי מגן עמיד
3. גופי תאורה 
4. ציוד לניקוי וחיטוי הבריכה
5. מערכת לחימום המים
6. מתקן הצללה
בניית בריכות היא עסק למקצוענים. הבריכה הביתית שאתם מקימים היום עתידה לשמש אתכם לפחות בעשר השנים הבאות. זוהי השקעה לטווח הארוך והזדמנות להעלאת השווי של הנכס. לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול