1. אודות
  2. /
  3. מידע ועדכונים
  4. /
  5. מה חשוב לדעת על בריכות שחייה ביתיות

מה חשוב לדעת על בריכות שחייה ביתיות

אם חשבתם עד היום שהקמת בריכות שחייה ביתיות שמורה לעשירים בלבד, הגיע הזמן שתגלו שאפשר וכדאי להגשים את החלום. תוספת של בריכה פרטית בבית היא ללא כל ספק שדרוג משמעותי לנכס, שיפור באיכות החיים והזדמנות להעלות את שווי הנכס. חברת כחול בריכות שחייה מתמחה בהקמת בריכות שחייה ביתיות תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, חומרים ירוקים ורמה גבוהה של מקצועיות.

איך מתחילים?

השלב הראשון לקראת הגשמת החלום מתחיל בהגדרת התקציב ובדיקה של התנאים בשטח. זהו השלב בו תבחרו בין בניית בריכת בטון, לבין קניית בריכה מוכנה אותה אפשר להציב בחצר או להתקין בתוך מבנה. נציין כי ניתן היום לרכוש בריכות מוכנות גדולות מאוד כאשר הבריכה כוללת מנגנון חיטוי וטיהור מים, משאבה ומסננים. הבריכה המוכנה תהיה קלה יותר בצורה משמעותית להקמה, תוכלו להגשים את החלום כך כבר מחר. אך בריכה מוכנה אינה מאפשרת קביעה של עומק המים והשימוש בה הרבה פחות מהנה ונוח בהשוואה לבריכה בנויה.

בטיחות מעל הכול:

כל הקמה של בריכת שחייה ביתית יש לבצע תוך הקפדה על רמה גבוהה של בטיחות. האחריות לתחזוקה של בריכות שחייה ביתיות חלה על בעלי הבית. כך שאתם אלו שאחראים לבצע בדיקות איכות למים, לשמור על רמת כלור נכונה, לאבזר את המתחם באביזרים נוגדי החלקה ולא לאפשר שימוש של ילדים בבריכה ללא השגחה. על כל מערכות הסינון והשאיבה להיות בטיחותיות ואמינות. על מנת להבטיח לעצמכם רמה גבוהה של בטיחות ואיכות, יהיה עליכם להקפיד לבחור בחברה הקמת בריכות בעלת ניסיון רב והמלצות.

איך בוחרים נכון חברה להקמת בריכות שחייה ביתיות?

המלצות של לקוחות קודמים הן הדרך בה תוכלו להיות בטוחים שבחרתם נכון. הבחירה הנכונה תהיה חברה בעלת ניסיון המציגה המלצות ועבודות קודמות התואמות את הצרכים והציפיות שלכם. רק הלקוחות הקודמים שכבר השתמשו בשירותי החברה יוכלו לספר לכם על הצפוי לכם, על היתרונות, על החסרונות ועל אופי העבודה. במידת האפשר כדאי לגשת ולבחון בעצמכם עבודות בניית בריכות שבוצעו על ידי החברה. עליכם להיות בטוחים בכך שבחרתם חברה מקצועית ומובילה בתחומה.

 

 

 

 

טואול - בניית אתרים