1. אודות
  2. /
  3. מידע ועדכונים
  4. /
  5. מערכת חיטוי לבריכה – מה הכי בריא?

מערכת חיטוי לבריכה

מה הכי בריא?

כולנו נהנים להתרענן בימים החמים עם קפיצה אל המים הקרירים של הבריכה. על מנת שנוכל לעשות זאת בראש שקט עלינו להקפיד על חיטוי וניקוי נכון של המים בבריכה. בריכות שחייה פרטיות ביתיות כבריכות ציבוריות יש לתחזק נכון עם מערכת חיטוי לבריכה. חשוב לזכור שמים עומדים הופכים במהרה לבית גידול לחיידקים וגורמים מזהמים. האחריות למנוע זאת בבריכה הביתית שלכם חלה עליכם בלבד.

חיטוי בריכות עם כלור:

הכלור משמש חומר עיקרי לחיטוי בריכות שחייה ביתיות וציבוריות. הזרמה קבועה של כמות כלור אל המים מבטיחה את השמדת הגורמים המזהמים ללא פגיעה בבריאות  של המתרחצים. חשוב לדעת להזרים אל המים כמות מדויקת של כלור. כמות גבוהה של כלור מסוכנת לבריאות בטווח הקצר ובטווח הארוך. כמות קטנה של כלור לא תצליח לנקות את המים כנדרש.

מערכת חיטוי לבריכה הפרטית:

הבריכה הביתית הפרטית שלכם משמשת רק אתכם ואת האורחים שלכם. משמעות הדבר היא שיש לכם שליטה מלאה על הרגלי ההיגיינה של המתרחצים בבריכה. תוספת של מערכת חיטוי לבריכה (טובה ככל שתהיה) אינה מסוגלת לנקות מהמים את כל הגורמים המזהמים. כלור יצליח להגן עליכם מפני חיידרי אי-קולי, שיגלה, סלמונלה ונגיף הרוטה, אך לא מטפילים כמו גיארדיה או קריפטוספורידיום.

רגע לפני שאתם ממהרים למלא את הבריכה שלכם בכלור, חשוב לזכור שיש לכלור גם השפעות פחות חיוביות. כאשר משתמשים בכלור לחיטוי המים יש לעשות זאת בהתאם לתקנות תוך הקפדה על שימוש בכמויות נכונות.

איך שומרים על בריכה נקייה לשימוש בריא?

התקנת מערכת חיטוי לבריכה התואמת את גודל הבריכה ואופי השימוש בה תהיה הצעד הראשון. חברת כחול בריכות שחייה תסייע לכם בבחירת המערכת היעילה והטובה ביותר בעבור הבריכה שלכם. הקפדה על אוורור קבוע של מתחם הבריכה חיונית כאשר עושים שימוש בכלור ושאר כימיקלים. עליכם להקפיד על ביצוע בדיקות שוטפות למי הבריכה ולהתרחץ עם מים וסבון לפני כל טבילה בבריכה. נדרשת הימנעות מוחלטת מעשיית צרכים במים, יריקה או שימוש בבריכה בשעת מחלה. להשלמת התהליך נמליץ על ניקוי של קרקעית הבריכה עם רובוט מתאים וכיסוי של הבריכה כאשר היא אינה נמצאת בשימוש. בכל מקרה של ריח חזק של כלור או חשש לזיהום של המים, אין לעשות שימוש בבריכה.

 לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול