חיפוש :

רובוט לבריכה נקייה – מה חשוב לדעת?

ניקוי נכון ויסודי של בריכת שחייה פרטית חיוני לשמירה על בריאות המתרחצים. כאשר מטפלים נכון במים בבריכה עם חומרי חיטוי וציוד ניקיון מתקדם, ניתן יהיה למלא מים בבריכה בתחילת העונה ולעשות בהם שימוש במהלך העונה כולה. חברת כחול בריכות שחייה מתמחה בהקמת בריכות שחייה יחד עם שיווק ציוד היקפי לתחזוקה בריכות.

שימוש ברובוט לבריכה הפך בשנים האחרונות נפוץ מאוד. תוך השקעה חד פעמית תוכלו לרכוש רובוט לבריכה לשנים ארוכות של בריכה נקייה בקלי קלות. הרובוטים החדשים מתבססים על טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת ניקוי יסודי מאוד של הבריכה כולה ללא מגע אדם.

איזה רובוט לבריכה כדאי לרכוש?

על כל דגם של רובוט לניקוי בריכות בו תבחרו לעמוד בכל תקני הבטיחות הקבועים בחוק. חשוב לוודא כי הרובוט בו בחרתם כולל שנאי מותאם ומוגן מים. יש להקפיד לבחור נכון בדגם של חברה אמינה המבטיחה שימוש בטיחותי במים ללא חשש.

הדגמים החדשים כוללים תוכנת סריקה המאפשרת כיסוי מלא של כל הבריכה בכל הפעלה, מערכות הברשה וקרצוף, משאבה עוצמתית המשמשת לאיסוף יעיל של הלכלוך, פונקציות של סינון לכלוך מתוך המים, ניקוי יעיל של קו המים בו מצטברים שומנים, עבודה יעילה המבטיחה פעילות רצופה של הרובוט לניקוי מלא של הבריכה כולה ללא מגע אדם.

איך מפעילים את הרובוט?

תופתעו לגלות עד כמה רובוט לבריכה קל להפעלה, העברה ממקום למקום ואחסון. ההפעלה הראשונית אינה דורשת התקנה או כל ידע מקצועי. כל אדם מבוגר יוכל להפעיל את הרובוט בלחיצת כפתור ולהעביר אותו לאחסון עם סיום הפעולה.

פעולות תחזוקה נדרשות בכל בריכה:

מים עומדים הם מתכון בטוח להצטברות של חיידקים ושאר גורמים מזיקים. על מנת שלא להפוך את הבריכה הפרטית שלכם לבית גידול לחיידקים יש להקפיד על ניקיון וחיטוי של המים והבריכה כולה. שימוש בחומרי חיטוי (כלור או מלח) מבטיח מים נקיים מחיידקים. את קרקעית הבריכה יש לנקות בצורה יסודית בעזרת רובוט לבריכה כמה פעמים במהלך השבוע. השימוש ברובוט מחליף את פעולת הניקוי והקרצוף במטאטא. הכול מסכימים כי השימוש ברובוט הוא הדרך להבטיח בריכה נקייה ובריאה יותר בהשוואה לניקוי ידני טוב ככל שיהיה. לפרטים והזמנות התקשרו:

או השאירו פרטים:
בניית אתרים - טואול